Płytki lecznicze

Polar power

zamów polar power płytki polar power
ponad 3000 listów

Ponad 3000 listów ....

od zadowolych klientów. Przyjedź do nas, przed zakupem przeczytaj wybrane przez siebie opinie i upewnij się o świetnym działaniu płytek.

kim jest bioenergoterapueta

Kim jest bioenergoterapeuta?

Tomasz Kozieł pochodzi z Kęt, skończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, jest trenerem drugiej klasy sportowej.

tu nas znajdziesz

Znajdziesz nas tutaj

F.P.H. "BioKent"
ul. Kleparz 7
32-650 Kęty

Działanie lecznicze

Sylwester Barcicki
bioenergoterapeuta, radiesteta

 1. Płytka lecznicza POLAR POWER ma zastosowanie w leczeniu wielu chorób i dolegliwości. Metodami bioterapetycznymi i przy pomocy pomiarów radiestezyjnych stwierdziłem, że posiada następujący zakres zastosowań leczniczych:
  • usuwanie bólów pochodzenia reumatycznego lub artretycznego a także nerwobóli
  • zmniejszenie: napięcia nerwowego, uczucia zmęczenia, lęku i spokojny sen regulacja
  • ciśnienia i pozytywne działanie na choroby sercowo-naczyniowe zwalczanie stanów
  • zapalnych w organizmie przyśpieszanie gojenia się ran, urazów kości i stawów
  • usuwanie stanów migrenowych
  • usuwanie dolegliwości dróg moczowych
  • usuwanie dolegliwości prostaty
 2. Służy do neutralizacji szkodliwego promieniowania geopatycznego i sieci geobiologicznej oraz neutralizacji szkodliwego wpływu podziemnych cieków żył wodnych. Urządzenie neutralizuje również szkodliwe promieniowanie radiestezyjne - mikrodrgania koloru szarego (zieleń ujemna) domowych urządzeń elektrotechnicznych jak: telewizory, magnetofony, radioodbiorniki, monitory komputerowe, anteny satelitarne, pralki, lodówki, kuchenki mikrofalowe, elektryczne ogrzewania podłogowe.
 3. Płytka lecznicza POLAR POWER postawiona zieloną stroną do góry (biegunem ujemnym) tworzy wokół siebie w promieniu 1,5 metra tzw. quasi miejsce mocy (strefa korzystnego oddziaływania na zdrowie i samopoczucie człowieka) poprzez emisję z bieguna ujemnego pozytywnego promieniowania radiestezyjnego - mikrodrgania koloru ultrafioletu.
 4. Urządzenie to doskonale nadaje się do magnetyzacji płynów i żywności.
 5. Płytka lecznicza POLAR POWER w promieniu 30 cm od siebie tworzy w powietrzu strefę jonizacji ujemnej. Może więc pełnić funkcję niewielkiego jonizatora powietrza.

Sylwester Barcicki
bioenergoterapeuta, radiesteta
Łódź, ul. Hubala 1 m 59

OPINIA co do skuteczności płytki leczniczej POLAR POWER

ŚLĄSKA FUNDACJA REUMATOLOGICZNA

Płytka lecznicza POLAR POWER znajduje szerokie zastosowanie kliniczne, wzbogacając arsenał niefarmakologicznych środków leczniczych stosowanych w rehabilitacji osób z urazami i schorzeniami narządów ruchu. Uzyskane wyniki są zgodne z danymi z piśmiennictwa i wskazują na przydatność metody w leczeniu stanów chorobowych narządu ruchu.

Magnetoterapia znajduje coraz większe zainteresowanie i uznanie na całym świecie. Łatwe i wygodne w stosowaniu w leczeniu domowym i niezniszczalne, są godnym polecenia cierpiącym na bóle stawowe. Płytki leczniczej POLAR POWER powyższe są stosowane w Wojewódzkim Ośrodku Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym w Goczałkowicach-Zdroju z bardzo dobrymi efektami.

Subiektywna ocena pacjentów jest bardzo dobra i w związku z tym płytki lecznicze POLAR POWER są godne polecenia.

ŚLĄSKA FUNDACJA REUMATOLOGICZNA,
43-250 Goczałkowice-Zdrój
Prezes Zarządu Śląskiej Fundacji Reumatologicznej
doc. dr medycyny Zbigniew Gałaszek